Oferta na Copywriting

Stworzymy treści, które porwą klientów do działania

Bez działania nie ma sprzedaży. Bez sprzedaży nie ma budżetu na rozwój marki. A bez silnej marki ciężko o duże zyski. Stworzymy dla Ciebie angażujące treści spójne z filozofią firmy. Jeśli zechcesz, zajmiemy się również ich wdrożeniem. Dostaniesz gotowy projekt, który nie będzie wymagał od Ciebie żadnych dodatkowych działań. Od razu zacznie pracować na Twój zysk.

Mamy cały zestaw narzędzi Content Marketingu, które mogą zacząć rozwijać Twój biznes

Największą moc zyskują po połączeniu. Sekret tkwi w tym, że razem obejmują wszystkie osoby z Twojej grupy docelowej. Docierasz do tych chcących kupić natychmiast oraz do tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że rozwiązaniem ich problemów są takie usługi i produkty jak Twoje.

Zwiększymy konwersję na Twojej stronie www

Zadbamy o pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Zaprojektujemy architekturę treści, która sprzyja sprzedawaniu. Tak opowiemy o Twojej marce, że nagle stanie się bliższa odbiorcom. Pomożemy im dostrzec w niej rozwiązanie swoich problemów i zaspokojenie pragnień. Dodatkowo możemy zadbać o treści wizualne i uruchomienie strony na serwerze. O nic nie będziesz musiał się martwić.

Powiększymy grono osób kupujących od Ciebie

Wykreujemy dla Ciebie slogany reklamowe, teksty na strony sprzedażowe typu landing pages, treści reklam Google Ads oraz materiałów POS, m.in. plakatów, billboardów, ulotek i katalogów.

Zbudujemy długotrwałe relacje z Twoimi potencjalnymi klientami

Twoja marka zyska własną społeczność, która będzie ją dalej promowała i to z nieprzymuszonej woli. Będziesz docierał z nowymi produktami od razu do setek a nawet tysięcy osób. Powiększysz swój zasięg i zyskasz kolejny punkt styku klientów z marką.

Zbudujemy Twój wizerunek eksperta

Odpowiemy na nurtujące Twoich klientów pytania. Pomożemy im znaleźć stronę internetową Twojej firmy i ofertę. Pokażemy, że znasz się na swoim fachu. Damy im poczucie bezpieczeństwa w kontakcie z Twoją marką i dobry powód, żeby od Ciebie kupić.

Twoje korzyści biznesowe

Inwestycja w długotrwałą wartość

Treści mają to do siebie, że są aktualne przez bardzo długi okres. Raz napisane spełniają swoje zadanie przez wiele miesięcy, a nawet lat.

Budowanie zasięgu marki

Tworzymy treści na wiele różnych kanałów komunikacji z Twoimi klientami.

Pełne wykorzystanie możliwości

Sam zasięg to dla nas za mało. Przekuwamy go w dopięte transakcje.

Pożegnaj teksty oddalające Cię od zwiększenia sprzedaży. Powitaj treści, których nie sposób tak łatwo zignorować. Zacznijmy mówić językiem Twoich klientów.

Wyceń realizację zlecenia

Cennik otrzymasz na swój e-mail

Ta strona używa ciasteczek, aby dostarczyć Ci jak najlepszych wrażeń.