Oferta na Audyt Strony Internetowej

Znajdziemy błędy, które odstraszają Twoich klientów

Przeprowadzimy dla Ciebie audyt, który konkretnie wskaże słabsze elementy witryny. A nawet więcej – pomożemy Ci je naprawić. Wreszcie zaczniesz z ulgą obserwować wzrost słupków konwersji na swojej stronie www i powitasz nowych klientów.

Zlecając nam audyt strony www otrzymasz 3 elementy, których potrzebujesz, żeby skutecznie zamieniać odwiedzających w klientów

Dostaniesz dokument, w którym opiszemy poszczególne elementy Twojej strony www.

Weźmiemy pod uwagę m.in. pozycję w wynikach wyszukiwania, słowa kluczowe i ruch jaki generują. Dowiesz się też jakie witryny zabierają Ci ruch w sieci, czyli poznasz swoją największą konkurencję. Zbadamy sezonowość witryny i unikalność treści. Może się okazać, że o niektóre słowa kluczowe walczysz sam ze sobą. Dotrzemy do błędów technicznych oraz dokładnie przeanalizujemy treści i linki.

Dostaniesz potężny zastrzyk wiedzy, który możesz przekuć na swój zysk.

Przygotujemy plan naprawczy.

Wypiszemy, czym trzeba się zająć, żeby sprzedaż ruszyła z miejsca. Dostaniesz gotowe rozwiązania. Żadnych ogólnych prawd, tylko metody dostosowane do biznesu, branży i grupy docelowej. Wejdziemy w buty Twojego klienta i odkryjemy, czego jeszcze potrzebuje, żeby od Ciebie kupić.

Sprawdzimy, czy zmiany, które wprowadziłeś przekładają się na sprzedaż i pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania.

Im wyższą masz pozycję, tym większy jest zasięg Twojej marki. Jednak zasięg to nie sprzedaż, to szansa na sprzedaż, którą pomożemy Ci wykorzystać.

Wyniki naszego audytu nie będą wymagały od Ciebie studiowania encyklopedii. Przedstawimy wszystko w przystępnej formie. Nie zostawimy Cię z tym samego. Możesz śmiało rozszerzyć swój pakiet usług i powierzyć nam poprawę treści na stronie internetowej swojej firmy. Powiemy Twoim klientom to, czego potrzebują, żeby zacząć kupować. Bez manipulacji i nadmuchanych słów.

Twoje korzyści biznesowe

Mniej odrzuceń

Przestaniesz tak łatwo wypuszczać klientów ze swojej strony internetowej bez produktów i usług.

Więcej konwersji

Zaczniesz skutecznie skłaniać ich do konkretnych działań dzięki dobrym argumentom.

Lepszy wizerunek

Pokażesz to, co najlepsze w Twojej marce. Zaczniesz wzbudzać pozytywne skojarzenia i emocje.

Zamiast tracić czas na zmiany, które nic nie wnoszą, zacznij zarabiać na swojej stronie. Każdy dzień zwłoki kosztuje Cię utratę kolejnych klientów. Działamy?

Wyceń realizację zlecenia

Cennik otrzymasz na swój e-mail

Ta strona używa ciasteczek, aby dostarczyć Ci jak najlepszych wrażeń.