Dlaczego Content Marketing?

Bo lubimy spełniać marzenia naszych klientów. Chcemy ich uchronić przed koniecznością rywalizowania z konkurencją na budżety i ceny.

Patrzymy szerzej na treści tworzone dla firm. Oprócz tekstu zapewniamy całe strategie i wdrażanie naszych projektów. Wierzymy, że treści są paliwem dla rozwoju marek. Łącznikiem produktów i usług z ich odbiorcami.

Oferujemy Ci treści zarówno z góry lejka sprzedażowego, np. artykuły blogowe, jak też z jego dołu, czyli teksty sprzedażowe. Przeznaczając miejsce na tego rodzaju content nagle zaczynasz docierać do niedostępnej dotąd części swojej grupy docelowej.

Cały sekret Content Marketingu tkwi w tworzeniu treści, które są dla Twoich klientów użyteczne. Zasada jest prosta – materiał musi nawiązywać do działalności Twojej marki. W innym wypadku wyrobisz sobie pozycję eksperta, ale niestety nie w tej branży, w której sprzedajesz. Z biznesowego punktu widzenia na niewiele Ci się to przyda.

Kiedy już opracujesz takie treści przyjdzie czas na ich dystrybucję. Ułatwiając odbiorcom dotarcie do  nich zyskujesz przychylną grupę potencjalnych klientów. Ich już nie musisz przekonywać, że znasz się na swoim fachu i warto Ci zaufać. Tym bardziej, że sami trafili na Twoje treści i odleźli w nich dokładnie to, czego potrzebowali. Jak myślisz, do kogo pójdą, kiedy już zdecydują się na zakup takich usług lub produktów jak Twoje? Trafią do Ciebie.

Ci odbiorcy Cię lubią, w końcu już raz im pomogłeś. To tak jakby Cię sprawdzili. Mają większą pewność satysfakcji, dlatego są w stanie za nią zapłacić i złożyć zamówienie właśnie u Ciebie. Przestajesz być gościem z ulicy, który mówi, że ma 10 lat doświadczenia i zapewnia wysokiej jakości produkty w najlepszych cenach.

Klienci coraz bardziej uodparniają się na tradycyjny przekaz reklamowy z tymi wszystkimi nadmuchanymi frazami typu "najlepszy produkt na rynku". Właśnie dlatego trzeba inaczej podejść do tworzenia treści. My stawiamy na Content Marketing.

Wyceń realizację zlecenia

Cennik otrzymasz na swój e-mail

Ta strona używa ciasteczek, aby dostarczyć Ci jak najlepszych wrażeń.